BİOMATENBİYOMALZEME VE DOKU MÜHENDİSLİĞİ MÜKEMMELİYET MERKEZİ


Merkez Üyeleri

Merkez Üyeleri ve Kurumları
ODTÜ
Akademik
Prof. Dr. Vasıf Hasırcı

Biyolojik Bilimler

Ofis: Biyoteknoloji Araştırma Birimi 

Telefon: +90 312 210 5180      

Fax: +90 312 210 1542

e-mail:vhasirci@metu.edu.tr

Prof. Dr. Nesrin Hasırcı

Kimya

Telefon: +90 312 210 3193      
e-mail:nhasirci@metu.edu.tr

Prof. Dr. Caner Durucan

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

Telefon:+90 312 210 5840

Fax:+90 312 210 2518
e-mail:cdurucan@metu.edu.tr

Prof. Dr. Ayşen Tezcaner

      Merkez Müdürü

Mühendislik Bilimleri

Telefon:+90 312 210 4452

Fax: +90 312 210 4462

e-mail: tezcaner@metu.edu.tr


Prof. Dr. Dilek Keskin

Mühendislik Bilimleri

Telefon: +90 312 210 2389

Fax: +90 312 210 4462

e-mail: dkeskin@metu.edu.tr

Doç. Dr. Ergin Tönük

Makina Mühendisliği

Telefon:+90 312 210 5293 
Fax: +90 312 210 2536 
e-mail:tonuk@metu.edu.tr

Doç. Dr. Senih Gürses

Mühendislik Bilimleri

Telefon: +90 312 210 4461

Fax: +90 312 210 1269

e-mail: senih@metu.edu.tr

 

Doç.Dr. Can Özen

Biyoteknoloji/Merkez Lab

Telefon: +90 312 210 6407

e-mail: canozen@metu.edu.tr

Doç. Dr. İrem Erel Göktepe

Kimya

Telefon: +90 312 210 3233

Fax: +90 312 210 3200

e-mail: erel@metu.edu.tr

Yrd. Doç. Dr. Batur Ercan


Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Telephone:+90 312 210 2513
Fax:+90 312 210 2518
e-mail: baercan@metu.edu.tr 

Uzman ve İdari Personel

Dr. Arda Büyüksungur

BIOMATEN

Telefon:  +90 312 210 5194

Fax: +90 312 210 1542
e-mail:barda at metu.edu.tr 

Dr. Menekşe Ermiş

BIOMATEN

Telefon: +90 312 210 5168
Fax: +90 312 210 1542

e-mail:menekse.ermis@metu.edu.tr

Ayşe Selcen Alagöz

BIOMATEN

Telefon: +90 312 210 51 93

Fax: +90 312 210 1542
e-mail: selcen.alagoz@metu.edu.tr

Zeynel Akın

BIOMATEN (Teknisyen)

Telefon: +90 312 210 5198

Fax: +90 312 210 1542

e-mail: zeynel@metu.edu.tr

Ramazan Kavak

BIOMATEN (Sekreter)

Telefon: +90 312 210 5342

Fax: +90 312 210 1542

e-mail: rkavak@metu.edu.tr

 

DİĞER AKADEMİK

Prof. Dr. Hayati Bilgiç

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Sağlık Komutanı

Prof. Dr. Kezban Ulubayram Hacettepe Üniversitesi

Prof. Dr.Gamze Torun Köse

Yeditepe Üniversitesi

Doç. Dr. Fatma Neşe Kök İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ)

Doç. Dr. Halime Kenar Kocaeli Üniversitesi

Y. Doç. Dr. Deniz Yücel Acıbadem Üniversitesi

Doç. Dr. Pınar Yılgör Ankara Üniversitesi

Doç. Dr. Ayşe Aksoy Hacettepe Üniversitesi

Prof. Dr. Erdal Karagöz Liv Hospital
Doç. Dr. Erkan Türker Baran


Sağlık Bilimleri Üniversitesi

 

DANIŞMA KURULLARI

Tıp

Prof. Dr. Hayati Bilgiç Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Sağlık Komutanı
Sanayi

Metin Demir SEİS

Orhan Aydın OSTİM
Teknokent

Mustafa Kızıltaş ODTÜ, Teknokent
Uluslararası

Prof. Dr. Mehmet Toner Harvard-SBI (ABD)

Prof. Dr. Pankaj Vadgama

U. London IRC (İNG)

Prof. Dr. David Kaplan Tufts U. (ABD)

Prof. Dr. Utkan Demirci

Stanford University (ABD)

Prof. Dr. Ali Khademhosseini Harvard-MIT (ABD)

Prof. Dr. Rui L. Reis U. Minho (POR)
banuonaral

Prof. Dr. B. Onaral Drexel U. (ABD)